dzieci · edukacja · inspiracje · mama w domu

Więcej niż edukacja

 

Napisały do Mamy z Dużego Domu dwie piękne, młode kobiety, że chcą z nią wywiad przeprowadzić. Zdumiona Mama  w odpowiedzi zapytała, a o czymż ten wywiad ma być? A o edukacji domowej. Bo obie śliczne dziewczyny, jako mamy licznej dziatwy w wieku częściowo szkolnym, uczą swoje dzieci w domu. W dodatku prowadzą bloga Więcej niż edukacja, w którym to miejscu zamieszczają swoje audycje-wywiady z osobami, które ED zajmują się na co dzień.
Tak więc zjechały do Dużego Domu dwie krakowianki, przywiozły ze sobą przepyszne marchewkowe muffinki (gościu nakarm się sam :0) ) i cudowne opowieści o życiu na podlanckorońskiej wsi i o dzieciach, które mają własne konie i psy i kury…I o miejscowych ludziach, które dziwią się, że miastowym się chce tyle dzieciaków obrządzać…
Zasiadłyśmy więc w zabałaganionej dużodomowej kuchni, w której gotował się odwieczny gar zupy, aby po namyśle przenieść się w bardziej zaciszne miejsce i dokonać nagrania.
Jeśli macie trochę czasu – zapraszam do posłuchania Mamy z Dużego Domu, ale nie tylko. Każda z rozmów na blogu Agnieszki i Ani odkrywa nam nowe horyzonty.
Kochane dziewczyny, jeszcze raz dziękuję wam za zaproszenie i fantastyczny czas. Robicie wspaniałą rzecz – wskazujecie rodzicom drogę wśród plątaniny wskazówek i sprzecznych rad wychowawczych. Dajecie nadzieję, że można żyć inaczej, lepiej, pełniej; że można wziąć wychowanie i wykształcenie dzieci we własne ręce – i że się uda!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s