mama w domu

Losowanie

images-2

Kochani wszyscy, po opóźnionym z przyczyn niezależnych losowaniu, ogłaszam zdobywcę Dużodomowego trofeum. The Plakat goes to…Matka Czworokątna!!! Zwyciężczyni bardzo serdecznie gratuluję i proszę o kontakt 🙂

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, ciepłe słowa i dobre myśli pod adresem Dużego Domu. Jak nie dziękować za tyle pokrewnych dusz; za te wszystkie miejsca na całej kuli ziemskiej, które goszczą w Dużym Domu i które otaczają go swoją modlitwą i robią mu miejsce w swoim sercu…

Chciałabym teraz uściskać każdą z was – usiąść przy stole, przy kubku pachnącej herbaty i gadać, gadać, gadać bez końca.

Wpadajcie do Dużego Domu. Dla was drzwi zawsze są otwarte. Jestem i czekam.

Wasza Mama z Dużego Brązowego Domu.

IMG_1129.jpg

2 myśli na temat “Losowanie

  1. O, Mamo ! wiesz, jak ja chciałabym sobie usiąść z Tobą i tak sobie pogadać…zrobiłam konfiturę gruszkowo-imbirową do herbaty:) mój duży dom jest prawie pusty, bo dzieci pofrunęły do miasta, a my- powoli oswajamy się z myślą, żeby podążyć ich śladem…( Bardzo bliskie były mi trwoje wpisy o planach przeprowadzki) ale na razie – nasza wnuczka nauczyła się chodzić i najlepiej jej to wychodzi w naszym ogrodzie…więc może jeszcze z dwa lata…trochę szkoda:) Myślałam o Joasi- jakie wrażenia? Uściski posyłam!

  2. Gratulacje dla Mamy Czworokątnej. Plakat na pewno będzie się dobrze prezentował w nowym domu. A ja dzięki Twojemu Konkursowi zmotywowałam Męża do stworzenia własnego plakatu z ulubioną modlitwą Synka. Zapraszam do nas na konkurs – do wygrania książeczka dla Benia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s